Філософія

Які ваші вимоги до догляду?

У нас це:

  • Натуральність без АЛЕ
  • Ефективність
  • Без тестів на тваринах
  • Естетичність
  • Безкомпромісна чистота інгредієнтів
  • Міні об’єм як можливість спробувати і використовувати в якості travel-версії
  • Легка система підбору засобів і ніяких годинних мук вибору

Natureal для того, щоб ніяких «або» не було

Ми зберігаємо безцінний час,який не потрібно витрачати на пошуки косметики. Ми хочемо,щоб цей час було інвестовано в те,що дійсно цінно – сім’я, час для себе, подорожі ;).

Не треба вибирати між безпекою, якістю та зручністю.  Ми вже все продумали – для себе , і для вас.

Що для нас “натуральність”?

Компоненти піддаються ТІЛЬКИ біологічним процесам,таким як ферментація,дистиляція і холодний прес. 70% наших інгредієнтів сертифіковані COSMOS / ECOCERT. Кожен продукт містить мінімум 80% високоактивних інгредієнтів і 40% органічних компонентів.

Наші мрії

Стрес і постійний поспіх позбавляє нас головного – відчуття щастя і гармонії. Ми забуваємо про себе і відсуваємо на другий план. А ми віримо в те,що щасливі жінки створюють щасливе суспільство. І дбаючи про себе –  ми відновлюємо свій життєвий ресурс для творення прекрасного навколо себе. Жінка – це НАТХНЕННЯ.

Ми створили косметику,якою зручно користуватися вдома і брати в будь-яку подорож,навіть якщо це вихідні у бабусі.

І нехай звичайне повсякденне заняття буде ритуалом,який повертає вам себе за 10 хвилин в день. Просто насолоджуйтеся моментом тут і зараз.

Принцип роботи

Кожен засіб Natureal розроблено за підтримки технологів і хіміків.

Відбираючи компоненти,ми віддаємо перевагу тим,у яких є результати досліджень. Працюємо з лідерами ринку органічних компонентів з Іспанії, Італії, Японії,Франції.

Ми захоплено вибираємо концентровані активні компоненти для нашої косметики,основне завдання якої відновити pH, підтримати здатність шкіри відновлювати себе. Доставляти їй на допомогу необхідні компоненти щоб зміцнити бар’єр і вона могла сама себе захистити від впливу навколишнього середовища. І в результаті отримати здорову і сяючу шкіру.

з любов'ю, команда natureal

з любов'ю, команда natureal