Яна: Навіщо шукати щось інше, якщо знайшла особливе?


Яна: Навіщо шукати щось інше, якщо знайшла особливе?

С каким запросом (потребностью) Вы пришли к нам? Ваша ситуация до и после встречи с нами?

В мене були проблеми з волоссям. Такі як: пористість, сухі кінчики, швидко забруднювалась шкіра голови. Я вирішила спробувати лінійку «Балі». Замовила спочатку невеликий объем. І закохалася. Потім замовила всю лінійку. Волосся змінилось приблизно за пів року. Як саме: стало блискуче, перестало випадати, шкіра голови стала менш жирна. Також в мене проблемна шкіра, тому я вирішила спробувати і засоби для обличчя. В мене зникли висипання. Шкіра просто сяє, зволожена, має рівний колір, я забула що таке сухість шкіри- дивовижно!

Я пройшла до «Natureal. Ua» великий шлях. Тому можу впевненно сказати, це мій фаворит! Іншого навіть вже не хочу пробувати. Бо знаю, що «Natureal. Ua» найкращі)

Почему Вы выбрали наш продукт?

Вибрала, так як зацікавив склад засобів. Мала бажання саме натурального. Про що ні разу не пошкодувала. Мені дуже імпонує, що їх тара переробляється.

Ценность продукта: в чем Вам помогает наш продукт? (Какую потребность закрывает?)

Шампунь- просто незамінний продукт для мене) Моє волосся шовковисте, має приємну текстуру після нього. Бальзам- живить мої кінчики, вони більше не сухі, як раніше. А вітаміни захищають їх від ламкості. Засоби для очищення шкіри- допомогли мені позбавитися від висипань та сухості шкіри. Зараз моя нова любов- крем для повік. Маю проблеми з нирками. І повіки завжди набрякають. Крем мене вранці просто рятує. Зберігаю його в холодильнику.

Про чувства и ощущения: что Вы испытывали во время покупки и что испытываете сейчас, когда пользуетесь продуктом?

Пам‘ятаю коли зробила перше велике замовлення, не могла його дочекатися. Доставка була швидкою, та коли я відкрила коробку- ох, ці гарні баночки та який приємный аромат..Коли вже стала бачити результат, то зрозуміла, що нарешті знайшла ідеальне для себе. Навіть через стільки часу, коли я вже постійний клієнт, коли роблю замовлення, не можу дочекатися коли відкрию) Я дуже щаслива, що колись випадково побачила сторінку «Natureal. Ua» )

Что Вас заставляет возвращаться к нам снова?

Перш за все- склад продукції) Я реально бачу, що всі засоби працюють. Навіщо шукати щось інше, якщо знайшла особливе? Дуже радує те, що «Natureal. Ua» не стоїть на місці, розвививається. Завжди можна отримати консультацію. Бажаю команді успіху і натхнення. Дякую)