Оксана: Єдиний косметичний бренд на моїх полицях.


Оксана: Єдиний косметичний бренд на моїх полицях.

С каким запросом (потребностью) Вы пришли к нам? Ваша ситуация до и после встречи с нами?

З 2017 року я вирішила перейти на безсульфатні шампуні і бальзами без силіконів (інші виробники), але ніяк не могла знайти той, який задовільнив би мої потреби. Було різне: шампунь погано очищав, шкіра голови свербіла, лупа. Після натуральних бальзамів волосся або стирчало в різні боки, або злипалося і його доводилося знову промивати шампунем. Так, теж був перехідний період, але це позначилося лише на волоссі: ламке, сухе, дуже посічене, одна волосина могла мати 3-4 кінчики – ось реальний стан після років масмаркету. Прийшлось зробити каре((
Доречі, шкіра голови перестала свербіти вже після першого застосування.
Зараз в мене довге, м’яке, блискуче волосся. І єдиний косметичний бренд на моїх полицях. За що я щиро вдячна.

Почему Вы выбрали наш продукт?

Про «Natureal» дізналася з інстаграму- натрапила на пост про випадіння волосся. Доступнішої і повнішої інформації я ніде не зустрічала, зрозуміла, які проблеми може усунути продукція, а які – я сама. Переглянула харчування, деякі звички, потім наважилася придбати скраб, шампунь і бальзам.

Ценность продукта: в чем Вам помогает наш продукт? (Какую потребность закрывает?)

Крім догляду за волоссям, продукція закриває потребу в очищенні і живленні обличчя (зникли висипання, менш жирна шкіра, немає відчуття стягнутості).

Про чувства и ощущения: что Вы испытывали во время покупки и что испытываете сейчас, когда пользуетесь продуктом?

Під час першої покупки був страх викинути гроші – на вітер, бо ціна немала. Зараз я знаю, за що плачу: результат, екологічність, зручність. Це і повертає мене до Вас знову.

Что Вас заставляет возвращаться к нам снова?
Результат, екологічність, зручність.